Unconfigured Ad Widget

Collapse

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mulig å få tak i belter til RC bil?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mulig å få tak i belter til RC bil?

    Jeg har blitt fancinert av alle 4 hjulingene som kjører rundt på belter, samt mange morsommer vidioer på youtube av diverse kjørtetøy på belter. Så da tenkte jeg å prøva å modde min gamle TL-01 bil å få på belter istedet for hjul.

    Hadde vært mye lettere vis det fantes belter som kunne settes på, noen som vet om dette finnes? Evt andre ideer hvordan det skal/kan gjøres?

    Jeg tenkte først på belter bak og ski fremme for å styre, men iogmed at det er 4x4 på bilen, så tenkte jeg at det kan jo utnyttes med belter fremme også, så blir det litt bedre styring.

  • #2
    Jada, det finnes det. Litt usikker på hex dimmen her om den stemmer.

    Geir Magne Valstad 77mod. Kjøretøy: Tamiya: Bruiser/Ford Escort WRC/King Tiger, HPI: Wheely King Crawler
    Axial Wraith. Heng Long Tiger I Wittman edition fra Rctank.de Tamiya Jagdtiger prosjekt.

    Comment


    • #3
      jag har en 1:5 bil den sidan som är länkad virkar ikke ha till den storleken, någon annan som tillverkar?

      Comment


      • #4


        Nye belter fra Rc4wd.com. Men det ser ut til at de foreløbig er begrenset til Axial ax-10 aksler...
        Geir Magne Valstad 77mod. Kjøretøy: Tamiya: Bruiser/Ford Escort WRC/King Tiger, HPI: Wheely King Crawler
        Axial Wraith. Heng Long Tiger I Wittman edition fra Rctank.de Tamiya Jagdtiger prosjekt.

        Comment


        • #5


          Tekno 410sct, Xray xb9e, losi 22 2.0
          Spectrum dx3s

          Comment

          (RS) Radiostyrt.no Statistics

          Collapse

          Topics: 39,684   Posts: 440,453   Members: 8,163   Active Members: 2
          Welcome to our newest member, gaffelape.
          Working...
          X